Firma

Portrét spoločnosti

 • Spoločnosť AM Slovakia Tools s.r.o.
  je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti AM Baugeräte HandelsgmbH s pôsobením na celom území Slovenska. 
 • Pôsobíme predovšetkým v oblasti výroby a distribúcie, predaja a prenájmu pažiacich systémov / pažiacich boxov, ako aj rôznych kanalizačných systémov, a tiež v oblasti predaja a prenájmu rôznych druhov čerpadiel, laserov a zameriavacích prístrojov, vrátane produktov z oblasti riadenia stavebných strojov. 
 • Zameriavacie prístroje
  V oblasti zameriavacich prístrojov sme Vaším partnerom pre všetky úlohy zameriavania. To znamená od najjednoduchších meracích úloh a zariadení, ako napr. meranie s vodováhou, až po komplexné riadenie a ovládanie na 3D báze a GPS pre bágre, rýpadlá či finišery.
   
 • Zabezpečujeme zastúpenie pre špecifické značky Grindex, Proril, Dragflow, BBA Pumps, ALLROUND.
  Disponujeme výborne zabezpečeným skladom produktov vyššie uvedených značiek, čo znamená nielen modernú, ale aj inovatívnu paletu tovaru.
   
 • Zákaznícky servis je u nás na prvom mieste.
  Našim zákazníkom sme k dispozícii so skúseným tímom špecialistov a odborníkov v produktoch, ktoré ponúkame. servis vykonávame v našich vlastných servisných dielňach. Naša materská spoločnosť dokonca ako jediná v Rakúsku disponuje jedinečnou laserovou skúšobňou “LASER ALIGNMENT RANGE”. S týmto zariadením dokážeme skontrolovať presnosť a nastaviteľnosť akéhokoľvek laserového prístroja. 
   
 • Ako bonus pre našich zákazníkov 
  ponúkame tzv. trojdňovú garanciu opráv a možnosť zapožičania náhradného prístroja v prípade opravy alebo servisu pre u nás zakúpené produkty.
   
 • Okamžitá pripravenosť u nás zakúpeného prístroja na použitie
  šetrí zákazníkovi čas a peniaze. A mimo iného znižuje tiež náklady spojené so zapájaním a testovaním prístroja. 
   
 • ALLROUND-pažiace systémy / paženie 3. generácie
  Naše pažiace systémy, skrátene nazývané aj paženie, sú vyrábané a konštruované pre najťažsie nasadenia v praxi. Časom, používaním a distribúciou dospeli naše pažiace systémy do štádia, kedy zaručujú ich bezproblémové používanie aj desiatky rokov. Sú robustné, spoľahlivé, kvalitné. Špecifickým znakom nášho paženia je vynechanie malých častí, závitov a skrutiek, čo umožňuje jeho používanie jednoducho a rýchlo, kdekoľvek to zákazník potrebuje. Montáž a demontáž paženia je taktiež rýchla a jednoduchá, pričom nie je na to potrebné použiť žiadne náradie. Vďaka rýchlemu a jednoduchému ovládaniu a rôznym veľkostiam jednotlivých druhov pažení môžeme každému zákazníkovi zaručiť širokú paletu možností využitia našich pažiacich boxov.